Rodinný apartmán

Nabízíme 5 krásných nově zařízených apartmá.

  • LED TV
  • Manželská postel
  • Koupelna
  • Nekuřácký pokoj
  • Zvířata zakázána

Popis

Luxusní apartmán v Beskydech pod Lysou horou v obci Malenovice o velikosti 180m2 s překrásným výhledem s možnosti posezení na kryté venkovní terase, s třemi ložnicemi, dvěma koupelnami. V okolí je spousta turistických tras i naučných stezek. Prostřednictvím kola je možné projet Beskydy křížem krážem a objevit tak všechny přírodní krásy. Po absolvování veškerých sportovních aktivit můžete své tělo hýčkat v soukromém wellness s venkovní vířivkou a infrasaunou. Wellness není v ceně ubytování. V blízkosti Ski areál v Malenovicích, Ski areál Opálená, Ski areál Bílá, Golfový areál Ostravice, Golfový areál Čeladná.

Vybavení pokoje

Apartmán má vlastní kuchyň a prostorný obývací prostor. K dispozici je zde lednička, myčka, mikrovlnka, varná deska, nádobí, vana pro dva. Snídaně nejsou v ceně ubytování, lze však dokoupit za 200 Kč/osoba/snídaně. V každém pokoji televize. Naprosté soukromí v horském, dřevěném apartmánu.

Ceny

Ceník ubytování na 2 a více nocí: za 2 osoby 6 800,- Kč, 3 – 4 osoby 7 000,- Kč, 5 – 6 osob  7 200,-  za noc.

V případě přespání ve více než 6 osob je příplatek za každou osobu 500,- Kč. Přistýlka je možná max. pro 2 osoby navíc a to ve společenské místnosti apartmánu.

V případě pobytu pouze na 1 noc stojí apartmán 8 400 Kč/noc (pro 6 osob).

Příplatek za svátek 1 500,- Kč.

Při pobytu přes silvestrovskou noc musí být pronajato po dobu 4 nocí. Platí pro rezervace do vytvořené do 1. prosince. Později vytvořené rezervace lze individuálně domluvit. Při ubytování přes svátky a silvestrovskou noc příplatek 1 500,- Kč.

Při pobytu přes Velikonoce je nutné rezervovat minimálně na 3 noci.

Cena při konání svatby je pro zúčastněné s příplatkem 800,- Kč za den/noc.

Děti:

Ubytování dětí v apartmánu je bez omezení věku. V apartmánu lze uspořádat rodinné oslavy nebo rozlučky se svobodou.

Informace pro vozíčkáře:

Apartmán je zcela bezbariérový, součástí vybavení je jedna antidekubitní postel, jeřábek pro vozíčkáře, a toaletní kolečkové křeslo. Nájezdy do sprchového koutu. Cena ubytování pro vozíčkáře přes týden se stanovuje individuálně. Pokud přijedete pouze ve dvou, cenu Vám taktéž individuálně nastavíme, mimo exponované termíny. Hospůdka dole na penzionu je taktéž bezbariérová. Za sněhu neumíme zaručit bezproblémový dojezd ke dveřím apartmánu.

 


Zjistit dostupnost

Příjezd 14.00 - 19.00 hod / Odjezd do 11.00 hod

Služby navíc

  • Wifi ZDARMA
  • Parkoviště

Potřebujete poradit? Volejte

+420 605 184 249 Pondělí až Neděle 12:00 - 20:00

Storno podmínky

Storno podmínky a informace GDPR