Zimní období

Ski areál Malenovice

Areál je vybaven umělým zasněžováním a večerním osvětlením. Půjčovna a prodejna lyží a snowboardů.

Ski areál Bílá

Lyžařský areál je tvořen řadou sjezdových tratí od závodních sjezdovek s homologací FIS přes sjezdovky střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány technickým sněhem. Večerní osvětlení. Příznivci běžeckého lyžování mohou využít 4 upravené běžecké trasy. Lyžařská škola pro nejmenší, SKI servis, půjčovna lyžařského vybavení.

Zimní turistika

V zimním období nabízí Beskydy spoustu tras pro zimní turistiku. Z našeho penzionu se můžete dostat po medvědích stezkách na několik turistických okruhů barevně označených medvědími tlapkami. Popisy tras naleznete na www.beskydhost.cz. Za zhlédnutí stojí také zmrzlé koryto Satinských vodopádů dostupné od místní studánky U Korýtka v Malenovicích.

Ledové sochy na Pustevnách

Oblíbeným cílem turistů je horské sedlo Pustevny, které ožívá každý leden výstavou soch z ledu a sněhu od profesionálních sochařů z nejrůznějších zemí světa. Sochy se vytváří přímo na horách, návštěvníci tak mají jedinečnou možnost přihlížet, jak z neforemných kvádrů vznikají umělecká díla v nadživotních velikostech.

Aquapark Olešná

Krytý bazén s tobogánem, saunovým světem a masážemi.

Ski resort Ostravice

V zimním období jsou připraveny tratě v běžeckém areálu golfového hřiště na Ostravici. Sportovcům areál nabízí dva základní běžecké okruhy v délce od 1 km do 3.7 km, které jsou připraveny pro klasiku i bruslení. Trať je osvětlena od středy do neděle.

Centrum Sportu a relaxace Kotelna

Frýdlant nad Ostravicí Krytý bazén, fitness, sauny, solárium, squash, tenis.