Letní období

Lysá hora

Poloha penzionu přímo vybízí ke zdolání nejvyššího vrcholu Beskyd Lysé hory 1323 m n. m. Z Lysé hory se naskýtá neopakovatelný rozhled na hřebeny a údolí Beskyd, Jeseníky až po Západní a Vysoké Tatry. Z našeho penzionu vede na vrchol trasa dlouhá 7,5 km a je vhodná i pro netrénované jedince a rodiny s dětmi.

Cyklistika

Díky hornaté krajiny bývají výlety na kole zajímavým zážitkem. Během chvíle mohou cyklisté navštívit spoustu zajímavých míst v našem okolí – přehradu Morávka, kamennou mohylu Ivančenu, Dančí oboru na Čeladné, Kravín na Čeladné, kde si lze koupit domácí výrobky a ochutnat zmrzlinu z čerstvého kravského mléka – doporučujeme!!

Letiště Frýdlant nad Ostravicí

Jedno z nejkrásněji položených letišť v České republice nabízí veřejnosti vyhlídkové lety větroněm nad Lysou horu v délce 20 – 30 minut, základní parašutistický výcvik i tandemové seskoky.

Aquapark Olešná

Patří mezi největší a nejmodernější nerezové aquaparky v České republice. Je umístěn v příjemném prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou Horu. Nohejbal, volejbal, beach volejbal, retro kolotoč, dětské hřiště.

Golf & Ski Resort Ostravice

Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. Podařilo se vystavět velmi rozmanité hřiště v překrásně přírodě, které si užijí golfisté všech hendikepů. Hřiště osloví začínající hráče, především však otestuje schopnosti ambiciózních golfistů.

Golf resort Čeladná

Hledáte špičku mezi golfovými areály? Přijeďte si zahrát do Prosper golf resrotu Čeladná. Připravte se na dech beroucí zážitek, na dvou krásných, byť nelehkých hřištích. Čeladná je beskydské podhorské rekreační středisko, kde vznikl golfový resort evropských parametrů. Jsou zde dvě 18-ti jamková hřiště, tedy celkem 36 jamek, které otestují Vaše herní dovednosti.

Vodní nádrž Baška

Pro milovníky vodních sportů slouží půjčovna loděk a vodních kol. Nádrž je i vyhledávaným místem pro rybolov.

Letní koupaliště Frýdlant nad Ostravicí

V areálu k dispozici 60m tobogán, občerstvení, nohejbalový kurt.